25/26.07
sob.-nie.
Janów Lubelski
I
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

24H MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 1 (punkty: 442-500)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
1 465 2006 Adamski Hubert Warszawa Hellmann Logistics Team
1 461 0 Adrian Michał LKK Luks Sławno
1 442 0 Anasiak Nikodem RADOM NRF HEPU RACING
1 476 0 Andrzejczuk Adam Warszawa GO Sport Scrapper Team 401
1 443 0 Andrzejewski Przemysław Łódź
1 447 0 Auguścik Aleksander LKK Luks Sławno
1 458 0 Badura Patryk Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM
1 454 0 Balcerzak Paweł Wola Rowska Ineos
1 468 0 Banaszek Paweł Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 427
1 470 0 Baranek Paweł Kobyłka AirBike.pl Team
1 456 0 Barbachowski Jerzy Warszawa 429
1 449 0 Bednarek Paweł Warszawa - Mrągowo 449
1 500 0 Bejm Bartosz Koło BejmTeam
1 443 0 Bicki Michał Puławy Spinaker Team
1 449 0 Bielak Stanisław JANÓW LUBELSKI Bike Club Janów Lubelski
1 492 0 Bielecki Łukasz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 477
1 500 0 Bińczak Arkadiusz Kwidzyn CYKLO KWIDZYN
1 474 0 Bittner Sebastian ŁÓDŹ
1 494 104 Błaszczyk Miłosz Szpetal górny WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 391
1 455 0 Bober Zbigniew LEŚNIEWO GÓRNE T4B team
1 464 0 Bodenszac Kacper Żuromin cykliści rypin
1 478 0 Bojanowski Dariusz Koluszki Veolia Energia Łódź Bike Team 403
1 452 0 Boratyński Marcin Białystok 357
1 500 0 Borkowski Sylwester Lublin ISOVER MTB TEAM LUBLIN 429
1 497 0 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 483
1 455 0 Bralewski Mirosław Wyszków CATENA WYSZKÓW 453
1 500 0 Brąszkowski Damian Grudziadz SŁOWIK TEAM 500
1 447 0 Brodowski Rafał Karczew Polski Klub MTB
1 460 702 Brykała Stanisław Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 458
1 447 0 Bujnowski Grzegorz
1 463 0 Bury Marek Bilgoraj BSK MIÓD KOZACKI
1 482 222 Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM 480
1 477 0 Capała Krzysztof Puławy Spinaker Team 430
1 489 0 Cegiełła Maciej Warszawa Bar Janusz MTB Team
1 443 0 Chachura Maciej Przemyśl WM BIKES PRZEMYŚL
1 457 0 Chmielewski Cezary Warszawa GO Sport Scrapper Team 411
1 462 0 Chmielewski Jakub RAWA MAZOWIECKA DITTA-SERIA MTB TEAM
1 496 0 Chojnacki Artur warszawa
1 486 0 Chycki Maciej BEŁCHATÓW GO Sport Scrapper Team
1 467 0 Cichocki Rafał Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 467
1 444 0 Cieciera Maciej Halinów 435
1 460 0 Cieśla Paweł Zgorzała EDC Bikers
1 460 0 Cieślak Jacek Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
1 446 0 Cieślewicz Piotr Łask
1 452 0 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team
1 464 0 Cyrta Tomasz Sobolew
1 500 0 Cywiński Mateusz Lublin Mayday team Lublin
1 500 0 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin 432
1 492 0 Czapliński Jan Brwinów KOMOBIKE SCOTT
1 447 0 Dałek Jakub OTWOCK TS Meran-Otwock
1 466 0 Damaz Arkadiusz Warszawa Bar Janusz MTB Team
1 486 0 Daśko Stanisław JANÓW LUBELSKI BIKE CLUB Janów Lubelski
1 458 0 Depczyński Mariusz Łódź Łagiewnicka Wataha 425
1 448 0 Derwisz Artur Warszawa
1 483 0 Dianov Andrey Loyalty Point Racing Team
1 471 0 Dorsz Jacek Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM
1 449 0 Drajczyk Paweł Płock Loyalty Point Racing Team
1 452 0 Drozd Wojciech Włodawa
1 447 0 Drzewiecki Marcin Warszawa Loyalty Point Racing Team
1 458 0 Duda Robert warszawa Rowery Duda 458
1 463 0 Dudek Bogumił Grójec Polski Klub MTB
1 442 0 Dudkowski Radosław Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 344
1 454 0 Dulęba Robert Radziejów Zryw Radziejów - Roweroskop.pl
1 469 0 Fabijański Dariusz Łódź IFON KolarzKlub 434
1 447 0 Falkiewicz Krzysztof Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 347
1 451 0 Falkowski Arkadiusz Skierniewice SkierVelo 429
1 468 0 Filipczak Kamil SZCZYTNO Pasymskie Bractwo Sportowe
1 451 0 Fydrych Michał Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 445
1 493 0 Galicki Bartłomiej Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM
1 447 0 Gamus Robert lodz cyklomaniacy.pl
1 452 0 Gąsiewski Krzysztof Ełk MTB EŁK PROSTKI
1 499 0 Gęsicki Remigiusz Golub-Dobrzyń SISU-OWB team
1 465 0 Gidaszewski Grzegorz Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 378
1 500 0 Gierczak Przemysław Opoczno Hurom Sławno Accent
1 451 0 Giez Wojciech Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 462
1 470 0 Giziński Łukasz Zielonka Szukam drużyny
1 460 0 Główczyk Piotr Radom UKS MDK Tytan Radom
1 490 0 Góralewski Łukasz WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 490
1 457 0 Górecki Marek Buczek Jastrzębie Łaskie 454
1 470 0 Górnicki Marcin Warszawa Kross Staff Team 465
1 469 0 Górski Cezary WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 423
1 470 0 Grabowski Grzegorz Łódź CYKLOMANIACY
1 472 0 Grącki Artur Warszawa Alumex MTB Team
1 443 0 Gregorowicz Jakub Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 418
1 500 0 Grela Sebastian Zamość
1 494 0 Grędziński Bartosz Mława Kross Staff Team
1 468 0 Gruda Łukasz Rzeczyca 410
1 465 0 Grudny Bartłomiej Warszawa Bródno Alltop STAG Team 447
1 452 0 Grudziąż Rafał Warszawa RIDE43team
1 466 0 Grudziński Jakub Otwock STANWEX II TEAM 463
1 487 0 Grudziński Wojciech Warszawa 448
1 485 0 Gruszewski Hadrian Mława TEMPO MŁAWA 424
1 452 0 Grządka Przemysław Warszawa PZU Sport Team 425
1 466 0 Gumieniak Piotr Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 463
1 467 0 Guzenda Michał Marki IM Logistics RafBike Cycling Team
1 500 0 Gwiazda Mateusz Brzeziny
1 461 1888 Haladyn Paweł Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 431
1 470 0 Hałas Jarosław PSZCZYNA 470
1 467 0 Hawro Dariusz Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 431
1 473 0 Hilczer Piotr Warszawa Bike Concept
1 444 0 Horba Mateusz Olsztyn
1 481 111 Horecki Marcin Warszawa Loyalty Point Racing Team 484
1 480 0 Jakubowski Dominik Brodnica KOMOBIKE SCOTT
1 444 0 Jaruga Paweł Łódź
1 456 0 Jeziorowski Maciej Bydgoszcz
1 459 2000 Jędrej Andrzej Brwinów IFON KolarzKlub
1 484 0 Jędrusik Wojciech Mława TEMPO MŁAWA
1 454 0 Joński Emil Puławy atolbike.pl Puławy 425
1 443 0 Jopkiewicz Wojciech Łódź
1 457 0 Jurczak Piotr BYDGOSZCZ Continental
1 483 0 Justynowicz Arkadiusz Samolubie
1 481 0 Kamiński Michał Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 481
1 463 0 Kamiński Przemek Piaseczno Polski Klub MTB
1 478 0 Kamiński Radosław Ciechanów T4B team
1 457 0 Kamiński Rafał Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 439
1 443 0 Kapuściński Krzysztof Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 452
1 500 0 Karwat Kamil Józefów świat rowerów Merida Team
1 452 0 Kasprzak Maciej Warszawa Deloitte Adventure Team
1 500 0 Kida Antoni Brześce
1 496 0 Kielman Jan Józefów
1 477 0 Kindrasz Krzysztof Giżycko Szprycha Giżycko 477
1 442 0 Klemański Marcin Gronity
1 492 0 Klimaszewski Maciej Turowo Warszawski Klub Kolarski
1 462 0 Klimaszewski Piotr Warszawa Loyalty Point Racing Team 416
1 452 0 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team 453
1 482 0 Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team
1 448 0 Kłysz Artur Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team
1 452 0 Kolankowski Damian Mława
1 461 0 Kolman Tomasz Olsztyn
1 461 0 Kołacz Konrad Puławy ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 461
1 492 0 Koniaiev Volodymyr Kremenchuk Tarpol team
1 459 0 Kopczyński Jacek Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 447
1 484 0 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team
1 457 0 Kornak Łukasz GRUDZIĄDZ ZADROGA RACING TEAM 457
1 465 0 Korzeniewski Bartosz Jozefow AK-SPED
1 442 0 Korzeniewski Tomasz Warszawa
1 451 0 Koss Przemysław Lębork Lew Lębork
1 443 444 Kowalczyk Wojciech Susz KOMOBIKE SCOTT
1 451 0 Kowalski Krzysztof Warszawa HPE-ESKOM 429
1 452 0 Kowalski Paweł Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource
1 493 0 Kozakowski Tomasz Kwidzyn OMIDA CYCLO TEAM
1 478 103 Koziarski Marek ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 421
1 446 0 Koziołkiewicz Kacper Bielsk Podlaski Podlaska Grupa Rowerowa
1 457 0 Kozłowski Grzegorz Wiskitki
1 486 1313 Koźbiał Jakub Brwinów ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 475
1 466 0 Kraśniewski Piotr Ciechanów T4B team
1 465 0 Krawczyk Makary Koluszki
1 458 0 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 462
1 470 0 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 451
1 462 0 Kruczek Kamil Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 440
1 460 0 Krupa Adam Łomianki 436
1 449 0 Krupa Andrzej OTWOCK
1 500 0 Kuczwalski Mikołaj Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 484
1 453 0 Kulesza Łukasz Kobyłka Retro Stork Team
1 470 0 Kulik Marek Puławy
1 490 0 Kuliński Paweł Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 500
1 489 0 Kurowski Ernest Józefów GO Sport Scrapper Team
1 500 0 Kuszmider Kamil Płońsk CATENA WYSZKÓW 500
1 469 0 Kwapisz Bartłomiej Piaseczno t-bike.pl Racing Team
1 480 0 Lalak Jacek Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 480
1 458 0 Lange Marcin Ciechanów T4B team 443
1 445 0 Laskowski Kamil
1 500 0 Lech Michał Warszawa AM Cycling Team
1 448 0 Leciejewski Kamil Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 455
1 458 0 Lenart Krzysztof JANÓW LUBELSKI
1 468 0 Leśniewski Paweł Rogów Lesz`Go! Rogów Masters
1 465 0 Lewandowski Bartłomiej Warszawa Levi-Thule 454
1 481 1303 Litka Andrzej Mława TEMPO MŁAWA
1 500 0 Ładosz Michał Lublin MAYDAY Team
1 500 0 Łomnicki Michał Kwidzyn MTB Kwidzyn Team
1 462 0 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 457
1 456 0 Łukaszewski Łukasz Witowo (Szczytno) Szprycha Giżycko
1 443 0 Madziar Benedykt świdnik
1 460 0 Majkowski Krzysztof Dobrzyń T4B team
1 461 0 Makowska Katarzyna Lublin
1 487 0 Makowski Łukasz Lublin
1 463 0 Malicki Michał Józefów GO Sport Scrapper Team 428
1 471 0 Małysz Michał Legionowo GO Sport Scrapper Team 439
1 470 1111 Marchlewski Marcin Lubawa Cryospace Olsztyn 466
1 465 0 Marciniak Adam Ryki AM Brakes Team
1 496 0 Marowski Mariusz Kwidzyn MTB Kwidzyn Team
1 469 0 Matras Wojciech Puławy atolbike.pl Puławy 447
1 449 0 Mazurek Sławomir Żyrardów Trezado Wolfpack 408
1 452 0 Mierzejewski Krzysztof Siedlce 442
1 462 0 Mikołajczyk Marcin GAŁKÓW MAŁY
1 442 0 Miler Damian Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko
1 487 2007 Mińkowski Robert Grodzisk Mazowiecki Hellmann Logistics Team
1 460 0 Mirowski Maciej Łódź Lucy in The Sky 450
1 458 0 Misiak Maciej Kraków HPE-ESKOM
1 443 0 Misiaszek Sławomir Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1 453 0 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa
1 463 0 Mitas Jarosław Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team
1 500 0 Modecki Gerard Lublin Isover MTB Team Lublin 434
1 465 0 Mroczek Paweł Warszawa 436
1 461 0 Mroczka Łukasz Kopanino
1 443 0 Mrowiec Kamil Warszawa GO Sport Scrapper Team
1 470 0 Mróz Marcin MTB TEAM EŁK
1 447 0 Murdzia Tomasz Warszawa Loyalty Point Racing Team 447
1 451 0 Nalewajk łukasz Mrągowo wtw-poland.com 451
1 462 0 Napióra Wiktor Łęczyca Hurtap 454
1 458 0 Nawrot Paweł CIECHANÓW JURAND Ciechanów
1 449 0 Neumann Rafał Miłakowo www.terenowo.pl
1 462 0 Niemczyk Rafał Stare Babice Polski Klub MTB
1 477 0 Nogalski Kamil Łódź IFON KolarzKlub 482
1 473 0 Nowociński Marcin Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe
1 495 0 Ochocki Andrzej BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 500
1 462 0 Okniński Dawid Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 462
1 466 997 Okruciński Kacper Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 446
1 472 0 Olesiejuk Paweł Warszawa 444
1 481 0 Olewnik Piotr Elbląg SZYBKIE KLAPKI KUBOTA 462
1 450 0 Olpeter Adam Kwidzyn AKJ Kwidzyn
1 459 0 Ołdak Marcin Legionowo DAX Rowery Legionowo 427
1 459 0 Ostrowski Adam Warszawa ADIOSTRY Team
1 500 0 Packi Daniel Tomaszów Mazowiecki Team Hurom
1 470 0 Pańko Łukasz Lublin
1 462 0 Paradowski Jacek Warszawa Nowa AMA 398
1 452 0 Parys Robert Wyszków CATENA WYSZKÓW 452
1 468 0 Pawlak Łukasz Łódź IFON KolarzKlub 468
1 471 0 Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 454
1 450 0 Pendras Cezary Suwałki MTB Suwałki
1 492 0 Perkowski Damian PT Mazury Team Ełk 483
1 500 0 Perzanowski Artur Pruszkow ABSOLUTE BIKES TEAM 500
1 454 0 Piasecki Krzysztof rypin cYKLIŚCI rYPIN 435
1 500 0 Piasecki Patryk Mrągowo Piasecki Concept 500
1 481 0 Piech Aleksander Brójce AWF Katowice
1 451 0 Pietraszek Mateusz Jaktorów
1 442 0 Pietrzak Andrzej Nowa Wola Jakoobcycles BKK Team
1 496 0 Pietrzak Maciej Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 443
1 496 0 Pilsyk Bartłomiej bielsko-biała GO Sport Scrapper Team 473
1 451 0 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 468
1 470 0 Płoski Adam Ciechanów T4B team 470
1 448 0 Płusa Szczepan Starachowice
1 489 696 Pociask Maciej Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 500
1 500 0 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 480
1 495 0 Podgórski Adam Rypin cykliści rypin 486
1 500 131 Pogorzelski Zdzisław Warszawa KOMOBIKE SCOTT 500
1 449 0 Polonis Wiktor Płock Płocki Klub Kolarski
1 448 888 Pomaski Paweł Ciechanów T4B team 427
1 454 0 Posadzy Tomasz Stara Wieś Pruszyński Cycling Team
1 449 0 Przygoda Łukasz LEGIONOWO PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH
1 500 0 Przyłuski Karol KWIDZYN AKJ KWIDZYN 489
1 475 0 Pszczółkowski Łukasz Ciechanów T4B team
1 445 0 Raczkiewicz Mariusz Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team
1 476 0 Rees Robert Kozery Maro Sport Team 436
1 500 0 Reszke Marcin Lódz BRAZERS
1 477 0 Rogalski Franciszek Bialystok Milsport Blu Team
1 444 0 Romańczuk Paweł Łęczna
1 446 0 Rowicki Nikodem Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 446
1 445 0 Rowicki Rafał Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 445
1 493 0 Rozwadowski Dariusz Wąbrzeźno
1 454 0 Rudowski Kacper Lubawa 431
1 462 0 Rumsicki Karol Otwock SuperDrob Bike Team
1 486 0 Rytel Andrzej Siedlce Siedlce 478
1 452 0 Sachs Karol Warszawa AirBike.pl Team 423
1 465 0 Sankowski Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro 465
1 454 0 Seferyniak Jacek Warszawa Team PKO Bank Polski
1 500 0 Sielski Michał Grudziądz ZADROGA RACING TEAM 500
1 500 0 Siemiaszko Dariusz Warszawa Dobry Kurs
1 470 0 Sieńko Marcin Tereszpol Model Bike Team
1 470 0 Sieński Krzysztof Działdowo Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 470
1 458 0 Siwa Mariusz Lipno
1 477 990 Skibiński Przemysław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 452
1 442 0 Sławomir Bosak Sławomir Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI
1 469 0 Słupek Paweł Ciechanów T4B team 463
1 462 0 Snakowski Piotr Warszawa Continental
1 500 0 Snopczyński Maksymilian Lipków Warszawski Klub Kolarski
1 455 0 Snopczyński Michał Lipków 455
1 481 0 Sobczak Bartosz Warszawa EROE RACING CLUB
1 500 0 Sobótka Robert Legionowo 468
1 460 0 Sokolnicki Andrzej WARSZAWA DAMOVO BIKE TEAM
1 449 0 Sołtysiuk Bartosz OLSZTYN
1 486 0 Sotyn Marcin Celestynów GO Sport Scrapper Team 486
1 469 0 Staniszewski Olek Wiązowna SuperDrob Bike Team
1 475 0 Stelmaszczyk Arkadiusz Ursynów Bar Janusz MTB Team
1 470 0 Stępień Rafał Łódź GO Sport Scrapper Team 438
1 452 0 Stokłuska Grzegorz Piaseczno żelazna grupa mtb 449
1 463 0 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM
1 463 0 Stronias Paweł Opoczno Team Hurom
1 466 0 Strzemieczny Tomasz PŁOCK Loyalty Point Racing Team
1 490 0 Styczeń Roman Elblag Hydropress MTB Team Elbląg
1 500 0 Surdyk Filip Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM
1 500 0 Surdyk Maciej ZAŁUBICE NOWE KAMYK Radzymin MTB Team
1 462 0 Suszek Artur Puławy Spinaker Team 422
1 448 0 Szczurowski Łukasz Ciechanów T4B team
1 452 0 Szczypek Łukasz Otwock PZU Sport Team 446
1 448 0 Szewczenko Vadim Otwock TS Meran-Otwock
1 453 0 Szklarczyk Michał Józefów GO Sport Scrapper Team 435
1 500 0 Szymański Piotr Grodzisk Mazowiecki
1 500 0 Szyszko Mateusz Otwock Warszawski Klub Kolarski
1 442 0 Ślusarz Jerzy Warszawa 427
1 449 0 Świerczyński Tomasz Łódź Lucy in The Sky 401
1 499 0 Tarasiński Jarosław Skarżysko-Kamienna power of science 500
1 500 0 Taraszkiewicz Kacper Mrągowo MSR Mrągowo
1 454 0 Tenderenda Jan Warszawa Deutsche Bank Bike Team 454
1 492 0 Tengowski Mateusz Dankowo
1 460 0 Tomanek Szymon Warszawa 376
1 463 0 Trawkowski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team
1 492 0 Truszczyński Piotr Warszawa KOMOBIKE SCOTT
1 492 0 Trzciński Paweł Wyszków Catena Wyszków 477
1 448 0 Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 455
1 481 0 Tyrała Mirosław TWARDA Niewiadów Boro
1 446 0 Urbański Michał Karczew SuperDrob Bike Team 382
1 470 0 Wach Arkadiusz Sławno Hurom Sławno Accent
1 469 0 Wachnik Paweł Otwock SuperDrob Bike Team
1 444 0 Wacinowski Marcin GRODZISK MAZOWIECKI IFON KolarzKlub
1 454 110 Waś Michał Pruszków 459
1 495 0 Wawer Adrian Puławy WYDOLNOSC.PL
1 455 0 Wawrzyniak Sławomir Olsztyn Cryospace Olsztyn
1 500 0 Werner Arkadiusz Gorczenica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 487
1 461 0 Węgrzyn Fryderyk Wola Rowska
1 496 0 Węgrzynowski Bartosz Otwock GO Sport Scrapper Team 463
1 447 0 Wieczorek Daniel Olsztyn
1 479 0 Wierzchowski Kacper Przyłęki KS Szosa Żnin
1 447 0 Wiszniewski Mateusz Mrągowo wtw-poland.com 447
1 456 0 Wiśniewski Dariusz Gdynia GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1 467 0 Wittlieb Robert Ełk MTB EŁK PROSTKI
1 452 0 Wolak Artur Warszawa Bank Pekao Team 434
1 465 0 Wolański Maciej Radom UKS MDK Tytan Radom 452
1 500 0 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 490
1 447 0 Woźnica Dariusz Otwock SuperDrob Bike Team 424
1 445 0 Woźnica Mariusz Łomianki ABC Data Bike Team
1 452 0 Wójtowicz Wiesław Chełm AZART PELETON CHEŁM
1 460 1112 Wrona Patryk Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 429
1 476 1989 Wroniecki Adam TORUŃ 406
1 445 0 Wronka Miłosz Łódź
1 462 0 Wróblewski Nokodem Suwałki
1 449 0 Wróblewski Wojciech Puławy ATOLBIKE PUŁAWY
1 462 0 Wrzesień Robert Tomaszów Mazowiecki Niewiadów Boro 462
1 449 0 Wyczółkowski Paweł PUŁAWY UKK HURAGAN WOŁOMIN
1 456 0 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B team 454
1 470 0 Wyżlic Michał Lubawa KOMOBIKE SCOTT
1 458 0 Zakrzewski Jerzy Warszawa IM Logistics RafBike Cycling Team
1 469 0 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 462
1 500 0 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 462
1 464 0 Zaród Łukasz Łomianki GO Sport Scrapper Team
1 445 147 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 374
1 485 0 Ziółkowski Jarosław Łódź IFON KolarzKlub 462
1 451 1974 Ziółkowski Tomasz Rogów LESZ`GO! ROGÓW MASTERS 395
1 454 0 Zwaliński Tomasz Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 400
1 464 0 Zyguła Sławomir Bodzentyn Bodzentyn Team
1 484 0 Żebrowski Robert Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1 457 0 Żuchliński Adam Suchy Dwór GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1 455 0 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka 447
Partnerzy