22/23.06
sob.-nie.
Zagnańsk
I
Lista startowa i osób oczekujących
Mazovia 24h Marathon

2019-06-22 - Zagnańsk

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
9 Baczewski Jerzy FM4
Bagiński Dominik GM2 Grill Team Toruń Pro
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
Barańczyk Piotr GM3 Circle K Cycling Team Pro
1416 Barczak Wojciech GM4 Pro
Bregier Piotr FM4 AKADEMIA-RUCHU PŁOCK
Bregier Szymon FM0 AKADEMIA-RUCHU PŁOCK
1678 Brześkiewicz Dorota Open Mińska Grupa Rowerowa Pro
Bukowski Leszek GM5 PTT DELTA PŁOCK Pro
Chądzyński Cezary FM4 DYNAMO PAK-PLAST Mińsk Mazowiecki
Choryłek Leszek GM5 Pro
Cieślak Jacek GM4 Pro
915 Cieślak Marcin FM4 Smurfit Kappa Adventure Team
82 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
Daleszak Adrian FM3
73 Dąbkowski Dariusz FM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Dąbrowski Krzysztof GM3 Pro
86 Falkowski Arkadiusz FM3 SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz FM3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Flis Robert GM2 BIKE CLUB Janów Lubelski Pro
Gawerski Leszek GM3 Pro
Gołoś Marcin FM3
52 Goździński Paweł FM7 Lesz`Go! Rogów Masters
21 Grabowski Paweł FM3 MCP Bike Team
58 Grudziński Tomasz FM6
1 Halwa Pawel FM4
84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Baszta Team
Jarosiński Mateusz GM4 BikeRoomTeam Lublin Pro
2016 Jarzębski Rafał GM2 Mińska Grupa Rowerowa Pro
Jończyk Jakub FM2 Crazy Racing Team
1010 Jusiak Jacek FM3 ETI LKKG JASTKÓW
2018 Kaska Paweł GM2 Mińska Grupa Rowerowa Pro
89 Kasprzak Marcin FM3 BIKE CLUB Janów Lubelski
1216 Kompa Tomasz GM3 Dell Team Pro
106 Kopczyński Jacek FM4 Smurfit Kappa Adventure Team
Korgul Marcin GM2 Bike Room Team Pro
46 Kosiński Włodzimierz FM3
55 Kowalski Mariusz FM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary FM3 PEK-MONT EKIPA MTB
Kozub Rafał GM3 Pro
53 Krajza Ireneusz FM6 T4B team
66 Krakowiak Piotr FM3 Retro Stork Team
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
51 Krupski Tomasz FM4 KRUPSKY RACE TEAM
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4
Lenarcik Jędrzej FM2 SkierVelo
Lewczuk Sławomir GM3 Pro
579 Łuszcz Wojciech GM5 Pro
Maciejczyk Tomasz GM3 Pro
Malik Juliusz GM3 Nikośbike Pro
Małecki Piotr GM3 Pro
Matulewicz Marek GM3 Pro
Michalak Artur GM3 Pro
Mikołajczyk Marcin GM3 Pro
Młodawski Bartłomiej GM4 Pro
Namysł Łukasz FM2 Nikośbike
13 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap
54 Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
5030 Olesiejuk Aniela FKM Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł FM2
Ostromecki Szymon GM2 T4B team Pro
Panyło Artur GM4 Pro
Panyło Miłosz GM1 Pro
Pawłowski Radosław GM4 Paweł, zapisz się albo jesteś cieniasem! Pro
2 Peciakowski Robert FM4 PEK-MONT EKIPA MTB
Pogorzelska Justyna Open Marudaskład Pro
Pogorzelski Artur GM2 Marudaskład Pro
74 Poluchowicz Artur FM4 Hurtap
Pyczek Krzysztof GM3 Szwagier Team Pro
1978 Pytlak Adam GM3 Mińska Grupa Rowerowa Pro
Rogala Adam GM1 Pro
14 Ruba Zbigniew FM2 NRF HEPU RACING
1976 Rutkowski Rafal FM3
Rzodeczko Jacek GM5 Pro
5020 Sanni Faris FMM
61 Sawicka Aleksandra FK3 ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Sikora Paweł GM3 Bikeholic Team Pro
Sitkowski Krystian GM3 Pro
Smolarz Daniel GM2 Pro
88 Sobczuk Joanna FK2 Wodociągi Warszawskie
Sokołowski Arkadiusz FM4 Michelin Team
Sulik Sławomir GM4 Makro Cycling Team Pro
Szóstakowski Maciej FM3 Grill Team Toruń
Szymański Gabriel GM2 Pro
Ślipko Andrzej GM2 Siła i Czosnek Pro
Tomal Marcin GM3 Szwagier Team Pro
Trawicka Emilia FK1
Walczak Łukasz FM2
83 Wichrowski Maciej FM2
Wodyczko Michał GM2 Pro
Wojciechowski Wojciech GM3 Grill Team Toruń Pro
108 Wójcik Leszek FM4
Wójcik Sebastian GM3 Pro
Wrzesień Patryk GM2 BOBROWNICY MTB TEAM Pro
77 Zalewski Robert FM3 BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary FM5 Zamana Group
Zaród Łukasz FM3 GO Sport Scrapper Team
430 Zieliński Adam GM3 Pro
90 Zielkowski Marcin FM2
żaczek Rafał GM3 Pro
żaczek Wioletta Open Pro
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Bogdańska Ania FM3
Hetnar Krzysztof FM4 OŚ Racing Team
Jędrys Mariusz FM3
1697 Józefczuk Jarosław FM2 Bike Room Team
1666 Kalitowski Maciej FM3
1992 Kluch Łukasz FM2
Kuczyński Dariusz FM4
Lewandowski Rafał FM3 BIKE SPORT DZIAŁDOWO
Marchel Michał FM1
Panyło Daniel FM1
Panyło Kacper FM1
1930 Paprzycki Dariusz FM6 Cross
Sadecki Bogdan FM4
Szymczak Łukasz FM2
Wojtasiewicz Wojciech FM2 Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
Wójcik Mirosław FM3 Gomola Trans Airco