25/26.07
sob.-nie.
Janów Lubelski
I
Przebudzenie mocy

Mazovia 24H Marathon to wyzwanie, którego nie można przespać.

Na ten czerwcowy weekend czekają wszyscy pasjonaci MTB. To bowiem jedyna taka szansa w roku, by sprawdzić swoje granice wytrzymałości i rzucić wyzwanie własnym ograniczeniom. Tylko wystarczająco zuchwali śmiałkowie będą mieli na tyle odwagi, by porwać się na 12- lub 24-godzinną jazdę. Na szczęście, takich dzielnych zawodniczek i zawodników wśród Was nie brakuje.

Dlatego zapraszamy Was do Zagnańska na Mazovia 24H Marathon. Część z Was już wie, jak emocjonujące jest to doświadczenie. Was do ponownego udziału w tym wydarzeniu przekonywać już nie trzeba. Pozostałym powiemy tylko, że coś podobnego nie spotka Was nigdzie indziej.

Jazda po jednej 15-kilometrowej pętli, która jednak z każdą rundą wygląda inaczej. Popołudniowe mocne słońce, wieczorne ciepłe światło, trasa ginąca w mroku nocy rozdzieranym tylko błyskiem rowerowej lampki, wreszcie upragniony świt przełamujący ciemność i umacniający swoje panowanie z każdą kolejną godziną.

Realizacja założonej taktyki i właściwe racjonowanie batonów, żeli, wody. Uważne wsłuchiwanie się w swój organizm. Zarządzanie własnymi siłami, którego skuteczności mogliby Wam zazdrościć menadżerowie z MBA.

Żyjące przez 24 godziny miasteczko, z czekającymi na Was w każdej chwili masażystami, przekąskami i dopingującymi słowami od Cezarego Zamany i jego ekipy.

Wreszcie – dzika satysfakcja, gdy uda się Wam dojechać do mety i powiedzieć sobie: „udało się!”.

To wszystko czeka na Was 22-23 czerwca w Zagnańsku.

Możliwości startu jest wiele. Najbardziej wymagający jest oczywiście start w 24-godzinnym maratonie. Swoich sił możecie spróbować także na dystansie 12-godzinnym. Oba starty zaliczają się do kategorii „Solo”. Kategoria „Duo” jest dla tych, którzy w Zagnańsku zjawią się z partnerem, a kategorię „Quatro” stworzyliśmy dla czteroosobowych drużyn.

Niezależnie od wyboru dystansu i kategorii, każdy z Was, kto ukończy Mazovia 24H Marathon, otrzyma pamiątkowy medal, będący realnym dowodem na tkwiącą w Was siłę.

Do 22 czerwca macie czas, by śnić o przełamywanych granicach i ustanawianiu nowego osobistego rekordu. Bo 22 czerwca trzeba będzie obudzić wszystkie swoje moce i dać z siebie wszystko.

Współorganizatorem maratonu jest Urząd Gminy Zagnańsk, a partnerem Stowarzyszenie Rowerowe pod Bartkiem.

Zapisy na Mazovia 24H Marathon już trwają. Jeśli macie pytania, piszcie do nas na adres biuro@ZamanaGroup.pl.

2019-03-06 POWRÓT
Partnerzy