Kierunek: Janów Lubelski

Magiczna Lubelszczyzna, nowoczesna baza zawodów w Zoom Natury i pełne tajemnic lasy Janowa Lubelskiego. Zapisujcie się na MTB 24H Marathon.

Nasza całodobowa impreza po raz pierwszy zawita do Janowa Lubelskiego. Czeka Was w związku z tym niemało nowości.

Pierwszą z nich jest termin. Bezsenny weekend, ale za to spędzony na rowerze odbędzie się 25-26 lipca. Rezerwujcie wakacyjny termin, by nie przegapić jedynego takiego weekendu w roku.

Drugą z nich jest baza zawodów. Nasze tętniące życiem przez całe dwa dni (od soboty do niedzieli) rowerowe miasteczko będzie zlokalizowane na terenie Zoom Natury. To ogromny, bo liczący ponad 10 ha, park rekreacji, pięknie położony nad Zalewem Janowskim. Tamtejsza piaszczysta, powydmowa plaża ciągnie się przez 500 metrów. Czekać na Was będzie plac pozytywnej energii, spacerowe pasaże z fontannami oraz siłownie. A także, a może i przede wszystkim jeden z najatrakcyjniejszych w Polsce parków linowych.

Trzecią z nowości jest oczywiście trasa. Przygotowana wspólnie z Bike Club Janów Lubelski dostarczy Wam tylu wrażeń, że jeszcze długo po jej przejechaniu nie będziecie mogli spać. W całości ciągnąca się przez janowskie lasy, zabierze Was na wyborne single. Położone są na takich wydmach jak Kruczku, Trzebensz, Zalew. Na trasie będzie miejsce i na wypoczynek, i na wykazanie się technicznymi umiejętnościami. Nie będzie tylko miejsca na nudę.

2020-07-23 POWRÓT
Partnerzy